Hardnews

Популярний iPhone рекордно подешевшав в Україні

iPhone XR
iPhone XR

Вартість iPhone Xr знизилася до рекордно низької позначки. Про це повідомляє видання GSMinfo з посиланням на матеріали Hotline.ua.


Вартість представленого в 2018 році смартфона з накопичувачем на 64 гігабайти знизилася до 18-19 тисяч гривень. Журналісти уточнили, що мова йде про iPhone, що реалізуються в офіційній роздробі – в магазинах і на сайтах партнерів Apple в Україні. При цьому автори помітили, що здешевлення популярного гаджета відбулося на тлі знецінення гривні.

За даними каталогу видання, в неофіційній роздробі Xr став ще дешевше – від 13 тисяч гривень. Зазначена модель з’явилася у продажу в кінці 2018 року, базова версія апарату була оцінена в 29 тисяч гривень. Смартфон отримав 6,1-дюймовий IPS-дисплей, чіп Apple A12 Bionic, три гігабайти оперативної пам’яті, одинарну камеру на 12 мегапікселів.

iPhone XR

Доступний iPhone Xr став самим затребуваним смартфоном на світовому ринку за підсумками третього кварталу 2019 року. На його частку припало близько 3 відсотків продажів. У 2019 Apple випустила на зміну популярному апарату модель iPhone 11, яка відрізняється від оригінального девайса наявністю подвійної камери.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

PlayStation 5 не буде в українських офлайн магазинах на старті продажів

В минуле

Розкрито недолік найдешевшого iPhone 12

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle