Hardnews

Lenovo вирішила зробити “революцію” на ринку ігрових смартфонів

Обговорення
Lenovo K10 Plus

Ми вже знаємо, що пізніше в цьому році Lenovo випустить свій перший геймерський смартфон під брендом Legion. Поки про нього не так багато даних.


Зокрема, точно відомо, що він буде заснований на SoC Snapdragon 865 і в AnTuTu нібито буде набирати близько 600 000 балів, хоча найчастіше всі ці рекламні результати в реальності недосяжні.

Тепер же глава Lenovo Mobile China заявив, що смартфон зможе похвалитися якоюсь революційною системою охолодження, «оновить» ігровий досвід користувачів і вирішить ряд звичних для таких смартфонів проблем, на зразок зарядки під час гри і нерівномірного нагрівання пристрою.

Подробиць немає, але насправді про революційні системи охолодження в смартфонах ми чуємо мало не кожен раз, а по факту все обмежується в кращому випадку великою теплової трубкою. Але, можливо, саме новинка Lenovo в цьому випадку буде винятком.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Топовий камерафон Xiaomi несподівано провалив тест камери

В минуле

iPhone 9 вже готовий: ідуть останні приготування

В майбутнє

Також буде цікаво