Новини

Користувачі Xiaomi та Redmi отримали довгоочікувану функцію

Графічна оболонка MIUI для смартфонів Xiaomi та Redmi довгий час була одним з небагатьох призначених для користувача інтерфейсів, в якому був відсутній окремий розділ для встановлених додатків (меню додатків або app drawer).


У листопаді минулого року дана функціональність з’явилася в MIUI 11, однак вона була доступна тільки на китайській прошивці. Тепер же всі користувачі глобальної версії MIUI 11 для смартфонів Xiaomi та Redmi можуть самостійно завантажити відповідне нововведення MIUI 11.

Меню програм є частиною робочого столу оболонки MIUI, тому вам необхідно завантажити оновлену версію робочого столу. Після завантаження відкрийте інсталяційний пакет, дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел та зробіть установку.

[adsforwp id=”10622″]

MIUI 11

Після установки зайдіть в настройки, потім пройдіть в стартовий екран, де потрібно вибрати відповідний пункт. Після чого жест змахування на головному екрані буде викликати розділ з встановленими додатками.

MIUI 11

Користувачі також можуть вносити різні зміни, вибирати, які категорії додатків відображати, змінювати колір фону і так далі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button