Новини

OnePlus не сприймає тренду гнучких смартфонів

Android-пристрої з гнучким дисплеєм вже не виглядають екзотикою, але не всі виробники смартфонів поспішають з анонсом подібних новинок. На виставці CES 2020 генеральний директор OnePlus Піт Лау розповів про своє бачення нової технології та перспективи появи складного гаджета в портфоліо компанії.


Піт Лау

За словами Лау, зараз недоліки моделей з гнучкими екранами переважують їхні переваги. Вендор вже розглядав можливість випуску таких гаджетів, але вирішив почекати з їх створенням – компанія не бачить знакових переваг подібних рішень перед класичним форм-фактором.

Він зазначив, що дисплеї складних смартфонів уразливі в місцях згинів – і тільки коли технологія вийде на новий рівень, можна буде говорити про її комерційне застосування в продукції OnePlus. Мова йде як про моделі, що складаються по вертикальній осі, так і про розкладачки.

Велике значення, на думку глави OnePlus, мають і характеристики самого матеріалу – пластикові дисплеї дряпаються набагато сильніше, ніж скляні.

[adsforwp id=”10622″]

OnePlus

В ході інтерв’ю розглядалися і питання технологій зйомки. Лау наголосив, що більша кількість камер не означає кращу якість знімків. Він допустив, що іноді додавання додаткового сенсора може сприяти вдосконаленню гаджета, але, наприклад, п’ять камер – не та технологія, яка забезпечує визначальну перевагу. При цьому виробник здійснює масштабні інвестиції як в розвиток апаратної складової камер, так і в алгоритми обробки зображень, залучаючи до співпраці численних партнерів.

На питання журналістів про зростання цін на смартфони глава компанії відповів, що такі тренди мобільної індустрії. Чим більша продуктивність і функціональність пристрою – тим вище його ціна. При цьому OnePlus і далі буде випускати максимально ефективні в своїй ціновій категорії моделі, уникаючи високозатратних маркетингових алгоритмів та схем виробництва, які передбачають великі витрати.

Очікується, що в нове покоління фірмових смартфонів компанії увійдуть відразу три моделі : OnePlus 8 Pro, OnePlus 8 і OnePlus 8 Lite. Дата анонса і ціна майбутніх новинок виробником ще не оголошені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button