Новини

Компанія Xiaomi приготувала корисний гаджет за $ 12

Компанія Xiaomi презентувала новий гаджет, який оцінять фахівці та прості поціновувачі гарного манікюру і красивий нігтів.


Електричний полірувальник нігтів Xiaomi ShowSee використовується не тільки для полірування, як можна подумати по назві. Пристрій дозволяє проводити обрізання, шліфування, полірування і загальний догляд за нігтями.

При цьому новинка використовує унікальну амортизуючу конструкцію, щоб не пошкодити ніготь. Шліфувальна головка виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу зі спеціальною шліфувальною поверхнею. При цьому вплив на ніготь є дуже м’яким.

Xiaomi ShowSee

Електричний полірувальник нігтів Xiaomi ShowSee пропонує два набори головок для різних сценаріїв. Один призначений для загального догляду за нігтями, а інший надає повний набір для манікюру. Передбачені інструменти для більш товстих і тонких нігтів, а також для додання нігтям різних форм.

Гаджет має дві швидкості роботи. Перший режим використовується для акуратного полірування, а в швидкому режимі гаджет використовують, коли необхідно обрізати нігті. Є функція автоматичного відключення через 15 хвилин після останнього використання.

Xiaomi ShowSee

Електричний полірувальник нігтів Xiaomi ShowSee оснащений роз’ємом USB-C з підтримкою швидкої зарядки. Повністю він заряджається за 2 години і може працювати близько 45 хвилин.

На стадії колективного фінансування пристрій можна купити за 12 доларів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button