Новини

Дешевше тільки задарма: lifecell запустив безлімітний тариф

Чим менше коштує будь-якої тарифний план від будь-якого стільникового оператора, тим ширше коло людей захоче його собі підключити, а потім, після цього, використовувати на постійній основі. У всьому цьому немає абсолютно нічого дивного , тому що ніхто не хоче віддавати більше грошей за те, на чому можна заощадити без зайвих складнощів. Так, стільниковий оператор lifecell зробив те, чого навряд чи хтось очікував. Дана телекомунікаційна компанія запустила кращий на ринку тарифний план, який доступний всім бажаючим майже даром, тобто підключити його можна на вкрай вигідних умовах. Це не тимчасова акція, а цілком собі постійна пропозиція, дозволяє яка без зайвих складнощів змінити своє життя на краще.


За рахунок запущеного тарифу можна легко і просто отримати необмежений інтернет-трафік для таких популярних і поширених в Україні сервісів, як Facebook, Instagram і Twitter. При їх використанні основний пакет інтернет-трафіку витрачатися зовсім ніяк не буде, а це, поза будь-якими сумнівами, дуже великий плюс для всіх, хто хоче такі на постійній основі активно використовувати. Для будь-яких інших цілей і потреб клієнт стільникового оператора lifecell в рамках запущеного тарифу отримує 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній можливій швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а досягати вона може величезного значення в цілих 300 Мбіт / с.

Lifecell

Витрачати трафік можна на абсолютно будь-які завдання, в тому числі на перегляд фільмів, прослуховування музики, спілкування в соціальних мережах, завантаження торрентів і на що-небудь ще без зайвих складнощів і обмежень. Крім такого пакета можливостей, тариф містить в собі 100 хвилин дзвінків, причому здійснювати голосові виклики дозволено на будь-які українські номери, в тому числі навіть на міські, якщо раптом виникне така необхідність.

[adsforwp id=”10622″]

Усередині мережі стільникового оператора lifecell голосові виклики абсолютно безкоштовні. Стільниковий оператор просить за тариф «Залізна двадцятка» з такими можливостями всього 20 гривень, тобто сущі копійки за сучасними мірками. Платити за нього так мало потрібно кожні 4 тижні, причому використовувати тариф дозволено в смартфонах, планшетах, ноутбуках, роутерах і будь-яких інших гаджетах, яких зараз на ринку вкрай багато.

Lifecell

Новий тариф «Залізна Двадцятка» доступний в наступних містах України:

  • Захід : Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево та Рівне.
  • Південь : Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • Схід : Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мірноград, Покровск, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button