Новини

Завдяки новому процесору Redmi 9 стане в рази потужнішим

Обговорення
Всі нові платформи MediaTek Dimensity будуть підтримувати 5G для обох карт SIM
Всі нові платформи MediaTek Dimensity будуть підтримувати 5G для обох карт SIM

Перший і до сьогодні єдиний раз, коли ми чули про однокристальні системи MediaTek Helio G70, стосувався чуток про смартфон Redmi 9. Тоді джерело Weibo стверджувало, що апарат вийде вже на початку наступного року і буде заснований саме на такій платформі.


І ось тепер в мережі з’явилися подробиці про її конфігурацію. Відомий інсайдер стверджує, що SoC отримає два ядра Cortex-A75 з частотою 2 ГГц, шість ядер Cortex-A55 з частотою 1,7-1,8 ГГц і GPU Mali-G52 MC2. 

Конфігурація майже один в один повторює Helio P65, яка була представлена ще в червні, але поки з’явилася, судячи з усього, лише в одній моделі смартфона (Vivo Y5s). Це наводить на думку, що P65 і G70 – одна і та сама платформа, яку MediaTek з маркетингових міркувань вирішила перейменувати.

MediaTek

Якщо говорити про її продуктивність, то вона має бути вище, ніж у Helio P60 / P70. CPU, ймовірно, буде приблизно відповідати процесору Helio P90, а ось GPU буде слабкіше. Тобто, ймовірно, вийде щось на рівні Snapdragon 665/675. У будь-якому випадку, якщо саме така платформа буде лежати в основі Redmi 9, то приріст продуктивності щодо Snapdragon 439 (в Redmi 8) буде величезним. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Складено рейтинг найпопулярніших смартфонів 2019 року

В минуле

Meizu реінкарнується і планує випуск одразу кількох флагманів на Snapdragon 865

В майбутнє

Також буде цікаво