Новини

Через скаргу Яндекса ціла країна залишилась без сервісів Google

Компанія Google оголосила, що більше не буде випускати ліцензії Google Mobile Services для телефонів, призначених для турецького ринку. Причому це торкнеться всіх виробників девайсів під управлінням Android. 


Виною всьому є скарга російського Яндекса на Google, в якій відзначається зміна угод про поширення програмного забезпечення, що передбачає виключення можливості зміни пошукової системи за умовчанням. Антимонопольне відомство Туреччини підтримало Яндекс, оштрафувавши Google на 17,4 млн. доларів.

Яндекс

Американський пошуковий гігант вніс деякі зміни, але вони не задовольнили турецького регулятора (користувачі все ще не могли вибрати пошукову систему за замовчуванням). В результаті,компанія Google отримала додатковий штраф у розмірі 0,05% від щоденної виручки, поки проблема не буде вирішена, надавши компанії 60-денний термін для оскарження рішення.

Крім того, місцева турецька газета Haberturk заявила, що пошуковий гігант закликав своїх ділових партнерів чинити тиск на міністра торгівлі Туреччини і лідера антимонопольного органу з метою змінити рішення. 

Відзначимо, що обмеження торкнуться лише майбутніх моделей смартфонів, а всі існуючі зможуть нормально функціонувати.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button