Новини

Головний конкурент Xiaomi готує найдешевший 5G-смартфон

Обговорення
Realme 5

Відмінно зарекомендувавший себе мережевий інформатор мукул Шарма (Mukul Sharma) на своїй сторінці поділився відомостями про плани компанії Realme щодо подальшого підкорення ринку.


Нагадаємо, цей виробник був заснований тільки навесні минулого року, всього за півтора року компанії вдалося продемонструвати вибухове зростання продажів і увійти до сімки кращих постачальників смартфонів у всьому світі.

Наступним важливим кроком в індустрії смартфонів стане перехід до повноцінного використання мереж п’ятого покоління. Багато виробників вже випустили або анонсували смартфони з підтримкою 5G.

Але Realme, яку останнім часом називають не інакше як вбивцею Xiaomi і Redmi, поки що не робила відповідних анонсів.

У Мережі з’явилася інформація про патент Realme 5G, який був зареєстрований компанією Realme не так давно. Він підтверджує, що компанія вже працює над смартфоном з підтримкою мереж п’ятого покоління.

Realme 5G

Офіційний анонс Realme 5G очікується найближчим часом. Є всі шанси на те, що він стане найдешевшим смартфоном з підтримкою 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8T: в Україні стартували продажі “правильної” версії

В минуле

MIUI 11: роботу одного з найцікавіших нововведень показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво