Бізнес та акції

Нова пошта пояснила високі тарифи на доствку

Нова пошта логотип

Українці знову не задоволені роботою поштового сервісу «Нова пошта» через бажання керівництва компанії заробити більше грошей з туристів, які їдуть кататися на лижах під час локдауна. Ціна подібної послуги захмарна, хоча причин для таких високих цінників немає. 


Спекотне листування з цього приводу трапилося в соціальній мережі Facebook, де клієнт поцікавився цінами на послугу доставки екіпіровки для зимового спорту у представника сервісу на сторінці компанії. Користувач попросив надати вартість цієї послуги, розписавши детально, яка сума йде на доставку, яка на упаковку і т.д. У відповідь представник «Нової пошти» написав, що у компанії немає секретів від клієнтів, а ціни можна подивитися на офіційному сайті сервісу. У підсумку він все-таки докладно розписав послугу, вказавши вартість всіх її компонентів, крім упаковки.

Виявляється, доставити через «Нову пошту» можна будь-яке обладнання для зимового відпочинку – лижі, сноуборд, екіпіровку і т.д. Ціна доставки коливається від 100 до 200 гривень, сума розраховується на підставі загальної ваги посилки, габаритів всіх її елементів, а також інших факторів. Вартість упаковки в цю ціну не входить – розрахунок йде тільки ціни на доставку. Це означає, що ціна послуги разом з упаковкою може бути взагалі захмарною, якщо врахувати, як «Нова пошта» заробляє на цьому моменті і які гроші «дере» з клієнтів. У мережі навіть з’явилася приказка, що саме упаковка є основним джерелом доходу «Нової пошти», а доставка – допоміжний сервіс. Причина проста – співробітники пошти перепаковують практично всі посилки в свої коробки, навіть коли в цьому немає ніякого практичного сенсу, призначаючи за цю послугу неймовірно завищену вартість.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi більше не буде підтримувати два десятка смартфонів

В минуле

TikTok вводить нові обмеження для користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво