Бізнес та акції

Нова пошта безкоштовно доставляє сім-карти нового мобільного оператора прямо до дому

Нова пошта

Українська поштова служба уклала договір про співпрацю з новим мобільним оператором Lycamobile. Тепер користувачі можуть замовляти адресну доставку сім-карт оператора.


Дану інформацію повідомили представники «Нової пошти». Згідно з повідомленням, Lycamobile пропонує дану послугу спеціально для користувачів, які не хочуть відвідувати відділення мобільних операторів, щоб отримати новий пакет або замовити іншу послугу, через коронавірусну інфекцію. Саме тому будь-яка людина, яка купить пакет Lycamobile, може розраховувати на те, що співробітники «Нової пошти» безкоштовно доставлять карту додому.

Компанія Lycamobile змушена завойовувати ринок своєю креативністю, тому що вона почала пропонувати послуги для українців тільки недавно, конкуруючи з такими «китами», як Vodaphone і «Київстар». Варто зауважити, що звернути увагу на пропозиції фірми все ж варто – середній пакет послуг, що включає 100 СМС, 40 хв на дзвінки за кордон, 800 хв на номери будь-яких українських операторів, 12 Гб інтернету в місяць і безлім на дзвінки всередині мережі обійдеться жителю країни всього в 80 гривень на місяць. Це значний розрив з іншими пропозиціями українських операторів – наприклад, за такий же набір послуг в «Київстарі» доведеться заплатити 175 гривень.

Lycamobile пояснює невисокі ціни просто – ця європейська компанія не витрачає гроші на розвиток власної інфраструктури обладнання, натомість орендуючи її у інших організацій. Подібний підхід зробив компанію одним з провідних мобільних операторів в Європі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

WhatsApp розповів, чи може він прослуховувати дзвінки і читати повідомлення

В минуле

Популярна можливість в Приват24 виявилась проблемною для деяких користувачів

В майбутнє

Також буде цікаво