Бізнес та акції

Нову пошту звинуватили у прихованій комісії за перекази

Нова пошта

В Facebook з’явилися незадоволені коментарі про те, що при здійсненні грошових переказів «Нова Пошта» стала стягувати додатковій відсоти. На цю претензію представники служби доставки дали розгорнуту відповідь, переклавши відповідальність на банк-емітент.


Користувач соціальної мережі Віктор Ласіков повідомив, що після впровадження P2P (“person to person” – нова послуга від Нової пошти- примітка редакції) йому довелося додатково оплачувати 4% від суми переказу. Крім цього, в скарзі висловлено невдоволення щодо наявності у відділеннях всього одного банкомату певного банку. В якості висновку Віктор порадив співпрацювати з «цивілізованими» конкурентами.

Що стосується відповіді «Нової Пошти», то представники нагадали, що компанія «Пост Фінанс» (власник бренду NovaPay) знімає за кожний переказ 20 грн + 2% від суми. У разі, якщо клієнт платить за послуги «Нової Пошти» і «Пост Фінанс» (за доставку посилки і грошовий переказ), то банк-емітент найчастіше не нараховує додаткових оплат. Але трапляються й винятки. Деякі банки стягують додаткову комісію, якщо клієнт здійснює оплату в кредит.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«ПриватБанк» блокує рахунки клієнтів звинувачуючи у шахрайстві

В минуле

Як сервісні центри наживаються на українських власниках смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво