Бізнес та акції

Українців попередили про масштабу аферу через OLX і “Нову пошту”

В Україні стає все дедалі більше афер, пов’язаних з торговими майданчиками та службами доставки. Ціллю шахраїв є безкоштовне отримання дорогого товару, або заволодіння даними банківських карт, для подальшого зняття коштів. Саме про останній варіант і піде мова,  тут замішані як OLX так і Нова пошта.


Неприємна пригода трапилась з Наталією Скребцовою. Українка розповіла про неї на своїй сторінці в Facebook:

“Людина нібито хоче купити у вас товар на OLX. Просить кур’єрську доставку Нової пошти, запевняє, що сам її оформить (як покупець і без товару). Каже, що вже її оплатила і скидає посилання нібито на сайт Нової пошти, (він виглядає ось так: novaposhta.psx-pay.online) де містяться всі дані про покупку товару, накладна. Потрібно тільки натиснути “перейти до отримання”, ввести всі дані своєї карти, в тому числі баланс на карті, і нібито отримати свої гроші за товар, а потім до вас приїде кур’єр забрати річ і відвести йому. насправді ви втратите все, що є на карті, яку ви вказали.

Звичайно, фото він не скинув. Але номер його телефону є на скріншотах “, – написала вона.

Подібного роду афери в Україні стали з’являтися все часті, в результаті чого Нова пошта була змушена навіть закрити свою популярну послугу.

В кінці серпня «Нова пошта» запустила послугу для здійснення безпечних онлайн-угод між продавцями і покупцями «Сейф-сервіс», яка повинна була захищати від шахраїв як відправника, так і одержувача.

Однак щось пішло не так і «Сейф-сервіс» в своїх цілях почали активно використовувати ті самі шахраї, від яких дана послуга і повинна була захистити. В результаті компанія «Нова пошта» прийняла рішення призупинити надання послуги «Сейф-Сервіс».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вчені знайшли спосіб схуднути уві сні

В минуле

Sony PlayStation 5 тимчасово роздають безкоштовно в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво