Бізнес та акції

Нова пошта відмовилась від послуги про яку просили клієнти

Нова пошта

Представники «Нової Пошти» відмовили своїм клієнтам, які попросили створити у відділеннях компанії примірочні для перевірки надісланого поштою одягу. Як виправдання свого рішення, керівництво «прикрилося» обмеженнями, прийнятими державою у зв’язку з пандемією коронавіруса


Варто зауважити, що «Нова Пошта» ніколи не обіцяла, що дана послуга буде взагалі введена. Конфлікт стався після того, як цю пропозицію зробила клієнтка, опублікувавши свій коментар на сторінці компанії в соціальній мережі. На думку користувача, у відділеннях поштового сервісу слід встановити примірочні кабінки, в яких клієнти могли б приміряти одяг, придбаний в інтернет-магазинах. Жінка уточнила, що в період пандемії безліч людей перестали відвідувати ринки і торгові центри, вважаючи за краще купувати товари через інтернет. Однак одяг потрібно приміряти, щоб не помилитися з розмірами, а в нинішніх відділеннях сервісу зробити це проблематично. Дівчина зазначила, що ця думка прийшла їй в голову після прийняття рішення вийти заміж за кохану людину і з’явилася нужда в весільній сукні, яку вона хоче замовити через мережу.

Нова пошта

У відповідь представник «Нової Пошти» заявив, що примірочні встановлені не будуть з двох причин. По-перше, тут діють обмеження, задані представниками влади на період карантину. По-друге, подібна послуга буде суперечити правилам компанії, які передбачають обмежений час перегляду вмісту посилки – на це виділяється всього 5 хвилин.

Користувачі, які спостерігали за листуванням, миттєво відреагували на останню заяву представника «Нової Пошти», запитуючи про доцільність зазначеного ліміту часу. Вони помітили, що ніколи ніхто в відділеннях від клієнтів не вимагав оглядати посилку протягом 5 хвилин. Однак співробітник сервісу ніяк не відреагував на питання, з чого можна зробити простий висновок – ніхто ніякі кабінки встановлювати не буде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Відкрита опція MIUI 12, про яку не знають багато користувачів

В минуле

lifecell запустив найкращий безлімітний мобільний інтернет

В майбутнє

Також буде цікаво