Бізнес та акції

Нова пошта вирішила допомогти українцям заробити під час карантину

Обговорення
Нова пошта термінал

Нова пошта вирішила відкрити кілька вакансій, набираючи на постійну роботу дві з половиною тисячі співробітників. Набір ведеться на найрізноманітніші посади: це кур’єри, водії, сортувальники посилок на терміналах, оператори відділень по всій країні. Непогана можливість заробити під час карантину!


Можливості для нових співробітників

Зараз на пошті в розпалі «високий сезон», який зазвичай починається восени і триває до нового року. Зараз настає самий пік навантаження: в інтернет-магазинах, які стали неймовірно популярними останнім часом, з’явилося безліч акційних пропозицій з нагоди «Чорної п’ятниці», а потім почнуться знижки до Різдва та Нового року. Кількість посилок в такий час завжди неймовірно зростає, а в цьому році, коли багато українців сидять вдома, виросте особливо.

В основному вакансії Нової пошти відкриті в мільйонниках, проте нові співробітники потрібні по всій країні, включаючи районні та обласні центри. На повний список вакансій можна подивитися тут: https://novaposhta.ua/all_jobs. Коли високий сезон закінчиться, ви можете залишитися працювати вже на постійній основі.

Умови включають в себе:

  •  повні соціальні гарантії відповідно до законодавства (офіційний дохід, оплачувані відпустки та лікарняні)
  •  медичне страхування з першого дня роботи,
  • мобільний зв’язок,
  • засоби індивідуального захисту (маска, медичні рукавички, антисептик),
  •  можливість кар’єрного росту.

Як ми писали раніше, Нова пошта змінила правила роботи під час адаптивного карантину. Як і всі інші організації в нашій країні, «Нова пошта» зобов’язана дотримуватися карантину вихідного дня, який вступив в дію 14 листопада. Відділення, розміщені в різних торгових центрах міст “червоної зони”, не працюватимуть в суботу та неділю. Їх повний список можна подивитися в нашій статті. Що ж буде з посилками, доставленими в ці відділення? Нічого. Можна забрати їх в будь-який будній день, або ж перевести в інше відділення, якщо можливість отримати посилку в вихідний день для вас критична.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

CD Projekt RED анонсували доповнення “Шлях відьмака”

В минуле

Новая почта решила помочь украинцам заработать во время карантина

В майбутнє

Також буде цікаво