Київстар

Стало відомо, у кого найбільш захищений мобільний інтернет в Україні

Нещодавно стало відомо, у кого з операторів в нашій країні самий захищений мобільний інтернет. Це оператор «Київстар», який продемонстрував на випробуваннях досить високий уровеньінформаціонно-телекомунікаційної системи захищеного вузла доступу до мережі інтернет (ІТС СВОД) і отримав Атестат відповідності Адміністрації Держспецзв’язку України на комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) ІТС СВОД.


Що це означає для простих користувачів?

Як повідомив директор з кібербезпеки Київстар Юрій Прокопенко, факт отримання такого сертифіката свідчить про те, що мережева інфраструктура Київстар захищена за досить високими стандартами. Всі системи орієнтовані на міжнародні норми безпеки. Київстар довів, що є самим надійним оператором, що забезпечує повний захист від несанкціонованого доступу до даних своїх абонентів настільки, наскільки це взагалі можливо.

Увага захисту особистої інформації і мережевої безпеки оператор приділяв завжди. Він інтегрований з платформою MISP-UA. Це система, створена за підтримки держави, яка моніторить кіберінціденти як в нашій країні, так і за кордоном, збирає і аналізує інформацію про них.

Співпрацює Київстар і з кіберполіцією України. Наприклад, за підтримки оператора в серпні були виявлені і заблоковані кілька шахрайських фішингових ресурсів, які надавали «послуги зв’язку», виманюючи у українців гроші. Оператор підтримує акції на кшталт «Шахрай, гудбай» і гри «Здолай Шахрая».

Як ми писали раніше, Київстар роздасть абонентам по ще одній сім-карті: ви можете скористатися послугою «SIM для планшета», для того, щоб отримати другу картку. Її можна вставити в планшет або інший пристрій, отримавши таким чином можливість доступу в інтернет і до інших послуг. При цьому друга картка матиме той самий номер і рахунок, що і ваша основна. Погодьтеся, це також дуже зручно. Ви можете отримати карту разом з вашою основною або ж купити її окремо. Щоб активувати її самостійно, вам знадобиться або стартовий пакет Smart SIM, або ж пакет, на якому немає позначки «Перший пакет послуг включений»

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

5G в Украине: стало известно, во сколько раз возрастет скорость интернета по стране

В минуле

Стало известно, у кого самый защищенный мобильный интернет в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво