Hardnews

Повинні знати всі: Нова пошта заявила про зміни в роботі

Обговорення
Нова пошта

В Україні ситуація з пандемією, на жаль, продовжує залишатися вкрай напруженою і, скажемо чесно, залишає бажати кращого. Саме в зв’язку з цим і заходами, прийнятими урядом, щодо недопущення подальшого поширення коронавірусної інфекції, Нова пошта заявляє про зміни в своїй роботі. Це повинні знати всі, щоб не вийшло неприємних сюрпризів, коли через неможливість отримати посилку або відправити її доведеться переглядати свої плани і, можливо, навіть втратити гроші і понести репутаційні витрати.


Якими будуть зміни і кого вони торкнуться?

Як повідомив офіційний сайт компанії «Нова пошта», компанія збирається дотримуватися карантину вихідного дня. Його дія настає в нашій країні з 14 листопада. Через це в суботу і неділю не зможуть працювати ряд відділень компанії «Нова пошта», розміщених в різних торгових центрах міст, де епідеміологічна ситуація залишає бажати кращого. Ось список відділень, які потрапляють під даний режим:

  • Відділення №8 у місті Бердичів Житомирської області
  • Відділення №2 в місті Старокостянтинів Хмельницької області
  • Відділення №2 в місті Покров Дніпропетровської області
  • Відділення №19 в місті Кропивницький
  • Відділення №10 в місті Сєверодонецьк Луганської області
  • Відділення №10 в місті Бердянськ Запорізької області
  • Відділення №35 в місті Рівне
  • Відділення №164 в місті Києві
  • Відділення №125 в місті Києві
  • Відділення №13 в місті Біла Церква Київської області

Це не означає, що посилки, відправлені в дані відділення, десь загубляться. Ви можете забрати їх в будь-який робочий день. Також ви можете переадресувати їх на будь-яке інше працює відділення.

Також, як ми писали раніше, «Нова пошта» ввела також іншу можливість, що дозволяє скоротити час перебування у відділеннях, а значить, і небезпеку заразитися. Це функція автоматичної безконтактної оплати посилок. Тепер після того, як ви оглянете посилку і виявите бажання її забрати, оплата автоматично буде списана з вашої картки. Для того, щоб отримати можливість автоматичної оплати, ви повинні спочатку прив’язати свою банківську картку до додатка Нової пошти, а потім вибрати її основною для списань. Якщо у вас прив’язане кілька карт, потрібно вибрати ту, з якої за замовчуванням будуть списуватися кошти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone сделал мессенджеры и Youtube бесплатными, но нужно поторопиться

В минуле

Должны знать все: Новая почта заявила об изменениях в работе

В майбутнє

Також буде цікаво