Бізнес та акції

Нова пошта запустила важливу послугу, про яку просили клієнти

Обговорення

Нова Пошта запустила достатньо важливу послугу, якої не вистачало багатьом клієнтам, а саме – можливість автоматичної безконтактної оплати посилок. Тепер після того, як ви оглянете посилку і виявите бажання її забрати, оплата автоматично буде списана з вашої картки.


Що потрібно, щоб скористатися послугою

Для того, щоб отримати можливість автоматичної оплати, ви повинні спочатку прив’язати свою банківську картку до додатка Нової пошти, а потім вибрати її основною для списань. Якщо у вас прив’язане кілька карт, потрібно вибрати ту, з якої за замовчуванням будуть списуватися кошти.

Коли ви оглянете посилку, просто скажіть касиру, що хочете оплатити її автоматично. Більше не потрібно чекати, поки термінал проведе оплату або вам порахують здачу. Якщо вартість посилки більше п’ятисот гривень, то вам на телефон надійде повідомлення з кодом підтвердження платежу. Це повинно скоротити навантаження на операторів і зменшити час, який ви проводите у відділенні, що важливо як для співробітників, так і для вас, з урахуванням несприятливої ​​епідеміологічної ситуації.

Послуга підключається в мобільному додатку Нової пошти або ж у вашому особистому кабінеті. Перейдіть в меню «Банківські картки» і вкажіть «основну карту для списання». Послуга безкоштовна.

Як ми писали раніше, Нова пошта побудувала величезний склад. Новий комплекс побудовано в Броварах під Києвом, на складі БМК. Він складається з п’яти поверхів площею понад вісімсот квадратних метрів. Величезна конструкція стелажного типу забезпечує зберігання значної кількості товарів. Всього тут понад тридцять тисяч осередків, кожна з яких здатна витримати навантаження в триста кілограм. Ідею було запозичено у багатоканальних рітейлерів, що продають декоративні вироби, книги, взуття, дрібну електроніку. Стверджується, що дана система здатна забезпечити безперебійну роботу e-commerce. Всі необхідні тести вона пройшла ще у вересні, і зараз в неї вже завантажені перші замовлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Продажі мобільної техніки зросли на тлі пандемії

В минуле

Названо смартфони Samsung які оновляться до Android 11

В майбутнє

Також буде цікаво