Бізнес та акції

Viber вирішив допомогти заробити гроші українцям – запущена нова платформа

Обговорення

Найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями в Україні є Viber — він встановлений на 97,9% всіх смартфонів в країні. 99% української аудиторії віком від 24 до 34 років користуються даними месенджером згідно з результатами дослідження агентства InMind, проведеного у 2020 році. Більш того, кількість випадків використання основних функцій Viber зростає з року в рік — у порівнянні з минулим роком загальна кількість вихідних дзвінків і повідомлень в Україні зросла приблизно на 12%.


Згідно з результатами дослідження компанії Sinch від 2020 року спілкування з клієнтами за допомогою додатків для обміну повідомленнями є в 10 разів ефективнішим, ніж розсилка повідомлень на електронну пошту. Сьогодні тільки:

 • 2 з 10 клієнтів згодні з твердженням, що компанії ефективно з ними взаємодіють;
 • 71% споживачів хочуть спілкуватися з брендами в режимі реального часу;
 • 85% користувачів читають повідомлення від компаній в месенджерах;
 • 53% аудиторії придбають товар у підприємства, з яким вони можуть зв’язатися онлайн.

Внаслідок такої популярності додатку в Україні бренди можуть взаємодіяти зі своїми вже наявними й залучати нових клієнтів за допомогою платформи Viber для бізнесу. Даний набір містить кілька ефективних рішень Viber для різних потреб бізнесу:

 • Онлайн комунікація — для підтримки персонального зв’язку з аудиторією;
 • Рекламні можливості — для просування нових товарів і послуг;
 • Брендування — для підвищення рівня впізнаваності компанії шляхом створення її унікальних стікерпаків.

Viber

У 2020 році в Україні кількість відправлених бізнес-повідомлень зросла на 25% в порівнянні з минулим роком. Сьогодні 1500 брендів з різних галузей (фінанси, логістика, туризм, e-commerce і т.д.) відправляють понад 250 мільйонів бізнес-повідомлень щомісяця. Наприклад:

 • ПриватБанк, найбільший банк в Україні за кількістю клієнтів, використовував рішення Viber для бізнесу для просування своїх кредитних пропозицій для малого бізнесу. Банк займався розсилкою бізнес-повідомлень в додатку. Згідно з результатами, 26,6% клієнтів, які отримали повідомлення від банку, призначили зустріч з представником установи для обговорення деталей кредитних пропозицій, а 14,4% – взяли позику.
 • Інший український банк, Ukrsibbank, використовував бізнес-повідомлення для просування свого мобільного додатку та інформування користувачів про його функції. За 3 місяці банк відправив 6 мільйонів повідомлень в Viber. В результаті кількість завантажень додатка зросла на 50%, а кількість випадків його використання — на 30%. Конверсія від розсилки бізнес-повідомлень Viber була у два рази вище, ніж від надсилання SMS (14% – Viber, 7% – SMS).
 • Мережа супермаркетів NOVUS самостійно розробила чат-бот, який може використовуватися як бонусна карта, так і інформаційний центр з останніми новинами й акційними пропозиціями мережі супермаркетів. Через кілька днів після запуску бота понад 50 000 користувачів підписалися на нього. Зараз ця цифра зростає на 700-1000 підписників щодня. У 2020 році загальна кількість підписників зросла на 82%. Кількість повідомлень, відправлених в боті NOVUS, склала 13 мільйонів.
 • УКРПОШТА запустила чат-бот у Viber для того, щоб користувачі сервісу могли відстежувати статус своїх посилок, знаходити найближче поштове відділення і розраховувати вартість відправлень багажу як по Україні, так і за кордон. Зараз цей бот — один з найпопулярніших в Україні з майже 200 000 підписниками. Тільки у 2020 році кількість користувачів бота УКРПОШТА збільшилася на 18%, а до жовтня 2020 року в боті було відправлено понад 8 мільйонів повідомлень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Легенда повертається: Nokia перевипустить легендарний телефон

В минуле

Что ждет Биткоин в 2021 году

В майбутнє

Також буде цікаво