Бізнес та акції

Користувачів «Нової пошти» обманюють за допомогою посилок з прикрасами

Обговорення
Нова пошта каса

Представники поштової служби «Нової пошти» попереджають про новий спосіб шахрайства за допомогою посилок. На ім’я одержувача приходить пакет з позначенням «Прикраси» за невеликою ціною, але потім виявляється, що всередині копійчана пластикова дрібничка.


В основі шахрайства лежить гра на одвічних якостях людини – жадібності і бажанні отримати «халяву за копійки». Саме тому, коли на ім’я людини приходить посилка, яку вона не замовляла, то безліч людей не відмовляються, а йдуть подивитися, що ж там прийшло.

Нова пошта

Суть шахрайства вкрай проста – злочинці розсилають посилки з прикрасами на ім’я різних одержувачів, які не чекають подібного презенту. Прийшовши до відділення, користувач поштового сервісу дізнається, що йому прийшла коробка з підписом «прикраса», а також номінальною вартістю виробу всередині. Зазвичай, річ досить «солідна» – вартість ювелірного виробу коливається від 30 доларів до 40 євро. При цьому самому одержувачу потрібно сплатити зовсім невелику суму – всього 120 гривень. Однак платить користувач навіть більше – йому потрібно відшкодувати 40 гр постачальнику ( «Нової поштою») і 2% від суми в якості комісійного збору. Але відкривши жадану посилку, одержувач має можливість споглядати копійчану пластикову іграшку, пофарбовану «під золото».

Фактично, шахрай нічим не ризикує – якщо одержувач відмовляється від оплати, то посилка прийде назад. Обдурений ж навіть не зможе поскаржитися на злочинця – сума замала для відкриття справи, до того ж можна заявити, що виріб всередині і справді може стільки коштувати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Найтонші смартфони – кращі бюджетні моделі

В минуле

«Укрпошта» змінює графік роботи більшості відділень

В майбутнє

Також буде цікаво