Новини

Поміститься все: Нова пошта побудувала монструозну конструкцію

Обговорення
Нова пошта

Нещодавно компанія НП Логістик, яка входить до складу групи компаній «Нова пошта», завершила будівництво величезної споруди – п’ятирівневого мезоніну, який обійшовся інвесторам більш ніж в мільйон євро.


Новий комплекс: для чого призначений і кому послужить

Новий комплекс побудовано в Броварах під Києвом, на складі БМК. Він складається з п’яти поверхів площею понад вісімсот квадратних метрів. Величезна конструкція стелажного типу забезпечує зберігання значної кількості товарів. Всього тут понад тридцять тисяч комірок, кожна з яких здатна витримати навантаження в триста кілограм. Ідея була запозичена у багатоканальних рітейлерів, що продають декоративні вироби, книги, взуття, дрібну електроніку. Стверджується, що дана система здатна забезпечити безперебійну роботу e-commerce. Всі необхідні тести вона пройшла ще у вересні, і зараз в неї вже завантажені перші замовлення.

Комплекс розташований у Броварах, всього в десяти кілометрах від столиці. Площа складу становить сім тисяч квадратних метрів, висота – одинадцять з половиною метрів. На ньому функціонує п’ятнадцять одиниць складської техніки. Для забезпечення безпеки його оснащено посиленим підлогою з точковим навантаженням, двома сотнями спеціальних відеокамер і сплінкерною протипожежною системою. Осередки розміщені за решітковою системою і вільно кондиціонуються. Оснащені також спеціальні зони для під’їзду складського транспорту, такого, як штабелери та річтраки.

Нова пошта термінал

 

Як ми писали раніше, починаючи з жовтня, люди, які користуються послугами Нової пошти, отримали можливість пройти необхідну верифікацію особистості, просто приклавши до POS-терміналу Ощадбанку свою ID-картку при здійсненні фінансового переказу або його отриманні. Документи для сканування тепер надавати необов’язково, система автоматично підтвердить вашу особистість і збереже в системі NovaPay ваші дані. Верифікація за допомогою картки буде буквально проводитися в «один дотик» – мінімальна кількість часу для обробки даних стане головним корисним результатом цього нововведення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone дарит абонентам 20 Гб интернета: как получить

В минуле

Поместится всё: Новая почта построила монструозное сооружение

В майбутнє

Також буде цікаво