Без рубрики

Нова пошта видає гроші по новому: документи не потрібні

Обговорення
Нова пошта

Починаючи з жовтня, люди, що користуються послугами Нової пошти, отримають можливість пройти необхідну верифікацію особистості, просто приклавши до POS-терміналу Ощадбанку свою ID-картку при здійсненні фінансового переказу або його отриманні. Документи для сканування більше надавати необов’язково, система автоматично підтвердить вашу особистість і збереже в системі NovaPay ваші дані.


Яким чином буде здійснюватися платіж

Верифікація за допомогою картки буде буквально проводитися в «один дотик» – мінімальна кількість часу для обробки даних стане головним корисним результатом цього нововведення. Алгоритм виглядає таким чином:

  • Клієнт вказує, що хоче пройти верифікацію особистості за допомогою картки.
  • Клієнт повинен прикласти свою ID-картку до POS-терміналу Ощадбанку і тримати її, поки не отримає звуковий сигнал. Це може зайняти до п’ятнадцяти секунд.
  • Система NovaPay автоматично заповнить всі необхідні дані і збереже їх в системі відповідно до вимог українського законодавства.
  • Після того, як дані будуть перевірено та підтверджено, ви можете отримати переклад або відправити його.

Слід пам’ятати, що не можна прибирати карту від терміналу перш, ніж ви почуєте звуковий сигнал. В протилежному випадку операція перерветься і вам доведеться повторювати її заново, так що будьте обережні.

Нова пошта термінал

 

Також нагадаємо, що Нова пошта почала працювати за новими правилами видачі посилок. Раніше у Нової пошти виникали проблеми з тим, щоб використовувати для ідентифікації клієнтів додаток «Дія». Зараз таких незручностей більше не виникає, і організація повноцінно почала працювати за новими правилами. Для цього достатньо відкрити на смартфоні документ, що підтверджує особу, і дати оператору його відсканувати. Ви також можете за допомогою програми «Дія» надавати документи, коли цього вимагає закон про фінансовий моніторинг, наприклад, під час здійснення або отримання грошового переказу на суму від п’яти тисяч гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Власникам смартфонів Xiaomi варто готуватися до проблем

В минуле

Новая почта выдает деньги по новому: документы не нужны

В майбутнє

Також буде цікаво