Новини

Нова пошта почала працювати за новими правилами видачі посилок

Обговорення
Новая Почта

Раніше у Новій пошти виникали проблеми з тим, щоб використовувати для ідентифікації клієнтів додаток «Дія». Зараз таких незручностей більше не виникає, і організація повноцінно почала працювати за новими правилами видачі посилок.


Як використовувати смартфон для ідентифікації клієнта

Проблеми, які виникали раніше з ідентифікацією людей, були пов’язані з недосконалістю обладнання. Тепер ця проблема позаду – «Нова пошта» налагодила чіткий алгоритм верифікації клієнта через електронну версію документів. Ось цей алгоритм:

  • Ви відкриваєте на вашому смартфоні документ, що засвідчує вашу особу.
  • Оператор зчитує штрих-код, відображений додатком, за допомогою свого спеціального сканера.
  • Ви отримуєте запит в додатку, в якому підтверджуєте, що надали документи оператору «Нової пошти».
  • Ваші ПІБ висвічуються на комп’ютері оператора. Якщо все в порядку, і вони збігаються з накладною, ви отримуєте посилку без проблем. Якщо ж щось піде не так, оператор має право попросити вас пред’явити паперову версію документа, що підтверджує особу.

Ви також можете за допомогою програми «Дія» надавати документи, коли цього вимагає закон про фінансовий моніторинг, наприклад, під час здійснення або отримання грошового переказу на суму від п’яти тисяч гривень.

Як ми писали раніше, нещодавно Нова пошта вирішила вивести боротьбу з інфекцією в своїх відділеннях на новий рівень, створивши власну епідеміологічну службу. Вона отримала назву «Служба попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю». Служба попередження епідемій Нової пошти включає вісьмох лікарів-епідеміологів та одного фахівця, які працюють в найбільших регіональних відділеннях компанії. Це в першу чергу Київ, а також Львів, Одеса, Запоріжжя, Хмельницький і Полтава. Основна мета служби – перешкоджати подальшому поширенню інфекцій. Робота велася все півроку пандемії, і недавно було вирішено зробити її постійною. Адже одним COVID-19 список небезпечних інфекційних захворювань не обмежується. Так що по суті, епідемія просто нагадала нам, що не варто нехтувати заходами протиінфекційної безпеки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Watch Lite – або коли на Apple Watch не вистачає

В минуле

Новая почта начала работать по новым правилам выдачи посылок

В майбутнє

Також буде цікаво