Hardnews

Нову Пошту очікують зміни у зв’язку з коронавірусом

Обговорення
Нова пошта

Керівництво «Нової Пошти» прийняло рішення підвищити ефективність боротьби з коронавірусною інфекцією у власних відділеннях. Для цього на базі поштової служби була створена команда медиків і вчених, які стануть підвищувати захищеність персоналу компанії від смертельно небезпечного захворювання.


Варто зауважити, що дане нововведення було введено через кількість захворілих COVID-19 українців, число яких постійно росте. Коронавірусна інфекція «викошує» українців, відправляючи жителів країни в лікарні цілими коллективами. Небезпека пандемії постійно зростає, загроза тотального карантину знову не за горами, тому «Нова Пошта» прийняла рішення показувати ефективні методики боротьби із захворюванням на власному прикладі.

Для цього компанія створила спеціальні групи, що складаються з 9 професійних епідеміологів кожна. Ці команди почнуть роботу в усіх регіональних відділеннях «Нової Пошти», їх сили будуть спрямовані на підвищення опірності пандемії всіх співробітників фірми. Спочатку вони будуть працювати в полтавському, хмельницькому, запорізькому, одеському, львівському та київському відділеннях, завданням груп стане контроль дотримання санітарних норм персоналом.

Керівництво «Нової Пошти» повідомило, що введення подібних контролюючих експертів планувалося задовго до появи коронавірусної інфекції, пандемія лише прискорила їх формування. При цьому контролюючі групи не зникнуть, навіть коли коронавірус буде переможений, продовжуючи підвищувати безпеку роботи співробітників і далі. Вони будуть працювати над поліпшенням санітарних умов для всіх робочих пошти, періодичні перевірки тільки підвищать стандарти захищеності як працівників, так і клієнтів «Нової Пошти».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ТОП найпопулярніших в Україні електрокарів

В минуле

Великий інтернет-провайдер накрутить ціни за інтернет: інші слідом

В майбутнє

Також буде цікаво