Softnews

«Нова пошта» оновилась: тепер отримати посилку стане ще простіше

Обговорення
Нова пошта

Керівництво української поштової служби «Нова пошта» повідомляє про те, що пройти ідентифікацію особистості в відділеннях можна за допомогою нової державної служби «Дія». Це дозволить клієнтам компанії швидше отримувати посилки без необхідності надання особистих документів.


Дане нововведення необхідно для того, щоб клієнти компанії не потребували паперових варіантах документів, а могли отримати посилку просто за допомогою мобільного телефону. Для цього користувач повинен пройти реєстрацію на державному порталі «Дія», в якому будуть зберігатися цифрові копії його документів. На сайті можна ідентифікувати електронний паспорт (ID-карта), водійське посвідчення, закордонний паспорт. Після цього необхідно прив’язати свій аккаунт сервісу «Нової пошти» до кабінету в «Дія». Потім залишається тільки надати оператору поштового відділення свій смартфон.

Дія

Співробітник фірми використовує зчитувач кодів для сканування QR-коду в додатку «Нової пошти», щоб ідентифікувати особу власника. У цей момент відбудеться звірка документів з порталом, після чого людина зможе отримати свою посилку. Вся процедура займе не більше двох хвилин. Якщо ідентифікація особистості не відбудеться через невідповідність особистості людини і коду в додатку, доведеться пред’явити фізичні документи. Однак адміністрація компанії запевняє, що подібні помилки можуть відбутися тільки на етапі тестування програми, потім будь-які неточності будуть виключені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що можуть дізнатися про вас шахраї в Інтернеті, знаючи тільки ваш телефонний номер

В минуле

Viber скоро перестане бути найпопулярнішим месенджером в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво