Бізнес та акції

Нова пошта вирішила боротися з вірусами в своїх відділеннях: що зміниться

Обговорення

Нещодавно Нова пошта вирішила вивести боротьбу з інфекцією в своїх відділеннях на новий рівень, створивши власну епідеміологічну службу. Вона отримала назву «Служба попередження епідемій та санітарно-епідеміологічного контролю». Що ж це означає, і що дана інновація змінить для простих українців?


Структура і функції нового підрозділу Нової Пошти

Служба попередження епідемій Нової пошти включає вісьмох лікарів-епідеміологів та одного фахівця, які працюють в найбільших регіональних відділеннях компанії. Це в першу чергу Київ, а також Львів, Одеса, Запоріжжя, Хмельницький і Полтава. Основна мета служби – перешкоджати подальшому поширенню інфекцій. Вже з самого початку карантину велася робота за такими напрямками, як:

  • Створення повністю безпечного простору для клієнтів і співробітників Нової Пошти в рівній мірі
  • Створення протоколу реагування на вірусну небезпеку
  • Періодичне проведення перевірок інфекційної безпеки
  • Вдосконалення гігієнічних стандартів.

Робота велася всі півроку пандемії, і недавно було вирішено зробити її постійною. Адже одним COVID-19 список небезпечних інфекційних захворювань не обмежується. Так що по суті, епідемія просто нагадала нам, що не варто нехтувати заходами противоинфекционной безпеки.

Служба буде входити до складу дирекції з охорони праці та цивільного захисту. Її головою призначили Ірину Кобилевську, лікаря-епідеміолога зі стажем роботи понад двадцять років. Як вже говорилося, із закінченням епідемії уханьского коронавіруса COVID-19 робота комісії не припиниться.

Також, як ми писали раніше, Нова пошта зупиняє роботу популярної послуги. Йдеться про послугу «Сейф-сервіс», яка більш не надаватиметься починаючи з сьомого числа поточного місяця. Передбачалося, що послуга, запущена в серпні, дозволить підвищити безпечність операцій. Замовити послугу можна було через бізнес-кабінет або мобільний додаток, грошові кошти не перераховувалися продавцеві, а резервувалися на вашому рахунку. Перераховувалися вони після того, як покупець оглядав товар і підтверджував його отримання. Послуга користувалася значним попитом, але, на жаль, не тільки серед законослухняних громадян, а й серед шахраїв. Зловмисники надсилали клієнтам смс-ки з номерами неіснуючих накладних та посиланнями на підроблений сайт для її оплати. Постійна блокування сайтів не дала результатів, і надання послуги було вирішено припинити.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У Київстарі розказали чого чекати абонентам в наступному році

В минуле

Семь преимуществ Интернет вещей в производстве

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle