Новини

Нова пошта припиняє роботу популярної послуги: занадто небезпечно

Обговорення

Робота популярної послуги «Нової пошти» – «Сейф-сервіс» – призупинена з сьомого числа поточного місяця. Ми писали про її запуск, але зараз, здається, організація визнала, що це занадто небезпечно.


Чому скасовується послуга

Передбачалося, що послуга, запущена в серпні, дозволить підвищити безпечність фінансових транзакцій. Замовити послугу можна було через бізнес-кабінет або мобільний додаток, грошові кошти не перераховувалися продавцеві, а резервувалися на вашому рахунку. Перераховувалися вони після того, як покупець оглядав товар і підтверджував його отримання. Послуга користувалася значним попитом, але, на жаль, не тільки серед законослухняних громадян, а й серед шахраїв. Зловмисники надсилали клієнтам смс-ки з номерами неіснуючих накладних та посиланнями на підроблений сайт для їхньої оплати. Постійне блокування сайтів не дало результатів, і надання послуги було вирішено припинити.

Як попереджає Нова пошта, в Україні з’явилося безліч підроблених сайтів, які створюють шахраї, імітуючи офіційний сайт компанії. Даний метод шахрайства називається фішинг, що буквально перекладається як «рибалка». Мається на увазі, що жертві кидають «приманку» у вигляді сайту, який представляє собою повну копію справжнього, вона вводить на ньому свої персональні дані, і вони потрапляють шахраєві. Саме так і діють нинішні зловмисники, які використовують копії сайту Нової пошти для того, щоб викрасти вашу особисту інформацію та, можливо, гроші з ваших рахунків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone назвал смартфоны, из-за которых больше всего переживают пользователи

В минуле

Новая почта останавливает работу популярнейшей услуги: слишком опасно

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle