Новини

В Україні з’явилися підроблені сайти Нової Пошти

Обговорення

Як попереджає Нова пошта, в Україні з’явилося безліч підроблених сайтів, які створюють шахраї, імітуючи офіційний сайт компанії. Даний метод шахрайства називається фішинг, що буквально перекладається як «рибалка». Мається на увазі, що жертві кидають «приманку» у вигляді сайту, який представляє собою повну копію справжнього, вона вводить на ньому свої персональні дані, і вони потрапляють шахраєві. Саме так і діють нинішні зловмисники, які використовують копії сайту Нової пошти для того, щоб викрасти вашу особисту інформацію та, можливо, гроші з ваших рахунків.


Як захиститися від шахраїв

“Нова пошта” настійно рекомендує вам здійснювати оплату лише через офіційний сайт – https://novaposhta.ua/. У разі, якщо вам надсилають посилання на будь-який інший сайт – це стовідсоткова ознака шахраїв, навіть якщо він виглядає точь-в-точь як сайт Нової пошти. Не переходьте ні на які сайти за посиланнями від невідомих людей, і зокрема від продавця або покупця, з якими ви укладаєте угоду. Тим більше не можна виконувати ніяких фінансових операцій на даних сайтах. Щоб відстежувати посилку, використовуйте виключно офіційні сайти або ж мобільні додатки.

Якщо ви віддаєте перевагу робити покупки онлайн, використовуйте страхові послуги, а для відстеження трекінгу користуйтеся виключно офіційним сайтом https://novaposhta.ua/.

Як ми писали раніше, Нова Пошта 5 жовтня запустила свою довгоочікувану послугу: почала приймати замість паперових підтверджень особистості електронні, які містяться в додатку «Дія». Таким електронним документом може бути паспорт громадянина України, як внутрішній, так і закордонний, або ж водійські права. Додаток «Дія» також дозволяє пройти з його допомогою підтвердження вашої особистості, яке, відповідно до нового закону про фінансовий моніторинг, необхідно для відправки і прийому грошових переказів сумою п’ять тисяч гривень або більше. Закон вимагає, нагадаємо, щоб співробітник пошти раз на рік брав у вас ксерокопію вашого паспорта і завантажував її в систему.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине появились поддельные сайты Новой Почты

В минуле

Перший дешевий iPhone визнали застарілим

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle