Softnews

Нова Пошта нарешті запустила довгоочікувану послугу

Обговорення
Новая почта

Нова Пошта 5 жовтня запустила свою довгоочікувану послугу: почала приймати замість паперових підтверджень особистості електронні аналоги в додатку «Дія». Таким електронним документом може бути паспорт громадянина України, як внутрішній, так і закордонний, або ж водійські права.


Як підтвердити свою особистість за допомогою смартфона?

Алгоритм використання програми в «Новій пошті» виглядає таким чином:

  • Відкрийте документи в додатку «Дія» на вашому смартфоні.
  • Надайте документ оператору, щоб він міг вважати штрих-код своїм сканером.
  • Підтвердіть прийом документів «Новою поштою». Ваші прізвище, ім’я та по батькові висвітяться в комп’ютері у оператора поштового відділення.

Додаток «Дія» також дозволяє пройти з його допомогою підтвердження вашої особистості, яке, відповідно до нового закону про фінансовий моніторинг, необхідно для відправки і прийому грошових переказів сумою п’ять тисяч гривень або більше. Закон вимагає, нагадаємо, щоб співробітник пошти раз на рік брав у вас ксерокопію вашого паспорта та завантажував її в систему.

Тепер все стало значно простіше. Ви можете просто показати свій внутрішній або закордонний паспорт громадянина України, або інший документ, що посвідчує особу, в додатку «Дія», чого буде достатньо для верифікації. Після того, як оператор сканує документи, ви повинні будете дати згоду на обробку ваших даних компанією «Нова пошта». Після цього ваш документ буде переданий компанії, завантажений в її систему NovaPay і збережений у відповідності до чинного законодавства.

Як ми писали раніше, переваги в додатку «Дія» отримали також користувачі послуг ПриватБанку. Зокрема, тепер вони можуть ідентифікуватися в ньому за допомогою всього пари кліків, завдяки всебічній підтримці, наданій банком цьому додатку. Щоб актуалізувати свої дані в ПриватБанку, вам буде досить просто відкрити необхідний документ в додатку «Дія», після чого перегорнути до штрих-коду. Потім менеджер банку сканує його, і програма автоматично запросить дозвіл, сформувавши цифрову копію документа і передавши її банку. Зауважимо, що в свій час ПриватБанк був першим банком нашої країни, що оцифрував дані клієнтів, тож йому не звикати бути на «передньому фронті» прогресу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито перші подробиці про iPhone 13

В минуле

Новая Почта наконец запустила долгожданную услугу

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle