Hardnews

На Новій Пошті з’явилися коробки-траснофрмери

Обговорення
Нова пошта

Керівництво компанії «Нова пошта» повідомило про запуск в продаж нової упаковки-трансформера, яку можна налаштувати для перевезення різних за габаритами товарів. За допомогою простих маніпуляцій коробку можна подовжити або вкоротити для завантаження в неї вантажів від 3 до 10 кг вагою.


Дану інформацію надав Олександр Бульба, СЕО компанії. За його словами, нова коробка допоможе упакувати будь-який вантаж, при цьому змінюючи конфігурацію в залежності від поточних вимог. На даний момент упаковка має три фіксовані розміри – 8,5, 14 і 20 сантиметрів. Міняти налаштування висоти можна за допомогою спеціальних ліній згинання, які дозволяють наростити або прибрати висоту. Користувач просто робить надрізи по зазначеним смугах на поверхні, а потім складає коробку по згинах до потрібного розміру. Важливо зауважити, що розміри фіксовані, розраховані на 3, 5 і 7 кілограм вантажу відповідно. Це зроблено спеціально для розрахунку вартості посилки – коли ви будете оформляти замовлення, то в додатку досить вказати обраний розмір коробки, щоб система автоматично розрахувала ціну.

Як каже Бульба, трансформер був зроблений спеціально для спрощення процесу пересилання товарів і підвищення комфорту використання сервісів «Нової пошти». Тепер не потрібно вибирати коробки і розраховувати їх вагу – просто берете трансформер, налаштовуєте тару під потрібні розміри і вказуєте їх в додатку, інше відбувається автоматично.

Замовити коробку можна в будь-якому відділенні компанії в Україні. Бульба заявив, що найближчим часом будуть випущені інші варіанти трансформера, під 20 і 15 кілограм.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон
Комментарии для сайта Cackle

Оновлення iPhone викликало проблеми з акумулятором

В минуле

В TikTok великий скандал навколо небезпечної “реклами для схуднення”

В майбутнє

Також буде цікаво