Бізнес та акції

«Нова Пошта» поставила шах і мат аферистам, ввівши послугу «Сейф-сервіс»

Обговорення
Нова пошта

Поштова компанія «Нова Пошта» вводить нову послугу, яка дозволить раз і назавжди позбутися від шахраїв, які висилають в посилці не ті речі. «Сейф-сервіс» буде резервувати гроші на рахунку компанії і відправляти їх відправнику тільки тоді, коли одержувач підтвердить автентичність речей у посилці.


Практично всі клієнти «Нової Пошти» стикалися з шахраями, які обманюють відправників, висилаючи в посилці купу непотрібних речей замість замовленого товару. Найчастіше такі посилки оплачуються через картку, в результаті чого замовник просто відправляє гроші шахраєві, в обмін отримуючи мотлох. Керівництво компанії знайшло спосіб боротьби з подібними злочинцями, ввівши онлайн-послугу «Сейф-сервіс».

Нова пошта

Якщо угода укладається через Сейф, то відправлені гроші одержувачем (аванс або передоплата) резервуються на сайті Нової Пошти, а не висилаються прямо на карту іншої людини. І відправник, і одержувач бачать в своїх електронних кабінетах, що гроші зарезервовані, тому обману не може бути. Потім одержувач оглядає посилку, переконується, що надісланий товар відповідає замовленому, після чого підтверджує переказ. Після цього гроші відправляються на карту відправника.

Посилка, яка бере участь в «Сейф-сервіс», може зберігається на складі компанії до 5 днів. Продавцю відправка обійдеться безкоштовно, а ось одержувач зобов’язаний буде сплатити 10 гривень. Варто зауважити, що угода «обкатується» в тестовому режимі, тому сума в майбутньому може змінитися.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft згортає роботу над Windows 10 і концентрується на новій ОС

В минуле

Київстар перестане пропонувати популярну в Україні послугу

В майбутнє

Також буде цікаво