Бізнес та акції

Нова пошта ввела нову, вкрай потрібну послугу

Як повідомляє прес-служба «Нової пошти», нещодавно компанія ввела нову, вкрай потрібну послугу, призначену для захисту від шахраїв як відправників, так і отримувачів. Це послуга «Сейф-сервіс», яка передбачає ряд додаткових гарантій при здійсненні покупок в тих випадках, якщо оплата проводиться за допомогою прямого перерахування коштів з карти на карту.


Як працює нова послуга?

“Сейф-сервіс” передбачає спеціальну функцію в додатку «Нової пошти» для оплати. Схема проста і випробувана багаторазово: сума, яка потрібна для оплати, не перераховується відразу продавцеві, а спочатку резервується. Після цього продавець може відправляти товар. Гроші перерахуються йому на карту після того, як покупець огляне і забере посилку.

У випадках, якщо покупка не підходить, покупець може відмовитися від неї, і гроші перерахуються йому назад. Таким чином ми бачимо цілий ряд переваг для обох сторін. Покупець може:

  • Оглянути посилку безпосередньо перед покупкою.
  • Уникнути ризиків з передоплатою за товар на карту невідомим продавцям.
  • Отримати додаткову захист від шахраїв.

Продавець також може бути впевнений, що він в будь-якому випадку отримає свої гроші, а в разі ж повернення товару – не потрібно буде оплачувати доставку, тобто він не понесе фінансових втрат. Слід зазначити, що дані платіжних карт обох сторін залишаються конфіденційними і не передаються нікому.

Посилка, яка оформлялася через «Сейф-Сервіс», може знаходитися до п’яти днів у відділенні, якщо її не забирають, вона повертається покупцеві. Для продавців сервіс безкоштовний, покупець же в тестовий період (по дванадцяте жовтня) буде оплачувати комісію за грошовий переказ в розмірі десяти гривень, а також доставку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Все будет по новому: ПриватБанк изменил свою структуру

В минуле

Новая почта ввела новую, крайне нужную услугу

В майбутнє

Також буде цікаво