Бізнес та акції

На Новій Пошті тепер можна погасити кредити

Нова пошта

“Нова пошта” розширює кількість компаній, з якими вона співпрацює. Тепер, наприклад, у відділеннях поштової організаціїї можна погасити кредит від мікрофінансової агенції “Мілоан”.


Погашення мікрокредитів від “Мілоан” на “Новій пошті”: алгоритм дій

Вся операція щодо погашення мікрокредиту займе не більше п’яти хвилин, від вас вимагаются лише паспорт та номер договору. В першу чергу, завітайте до найближчого відділення. Вам потрібний сервіс NovaPay, який наразі працює у всіх відділеннях “Нової Пошти”. Обрати найближче до вас відділення можна на офіційному сайті поштового оператора.

Далі ви маєте вказати назву МФО. Повна назва Мілоан – “MILOAN (Погашення кредитів)”. У тому випадку, якщо виникнуть якісь труднощі з пошуком, спробуйте інші варіанти, наприклад Мілоан, Miloan, Мілоан. Після цього ви маєте продиктувати оператору номер договору. Випишіть номер кредитної угоди на окремий аркуш паперу, або збережіть у телефоні. Знайти номер договору можна авторизувавшись на сайті Miloan. Далі від вас вимагатиметься лише оплатити кредит — наразі це можна зробити тільки готівкою. Оплата може бути повною або частковою. Після передачі грошей співробітник відділення видасть вам чек. Після цього на телефон прийде СМС з підтвердженням оплати. З появою NovaPay вам не доведеться вистоювати чергу в банку, шукати термінал, щоб погасити кредит готівкою. У відділенні “Нова Пошта” оплата здійснюється простіше і швидше.

Нагадаємо, що якщо раніше потрібно було самому інформувати клієнтів про номери накладних або замовлень, то зараз така проблема повністю знімається. Можливість отримувати всі необхідні дані в одній СМС цьому сприяє. Зараз, правда, дана функція доступна не всім клієнтам «Нової Пошти». Вона ексклюзивна для тих, хто користується розширеним сервісом інформування, і доступна хоч і повністю безкоштовно, але виключно корпоративним клієнтам.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як дізнатися хто дзвонив вам з прихованого номера?

В минуле

Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для українців в даний час

В майбутнє

Також буде цікаво