Бізнес та акції

Посилки в «Новій пошті» тепер можна отримати не заходячи у відділення

Обговорення
Нова пошта

Поштова служба «Нова пошта» розширила спектр своїх послуг за допомогою нових поштоматів, в яких можна отримати посилки не звертаючись до відділень компанії. Тестові версії автоматів розташовані поблизу магазинів АТБ в великих містах.


Дана послуга стала результатом партнерської угоди між АТБ і «Новою поштою», укладеної в минулому році. Поштовий сервіс встановив у відділеннях супермаркетів свої почтомати, щоб позбутися від численних черг в приймальних пунктах компанії. В рамках тестового періоду пристрої для видачі посилок відкриті в 300 великих населених пунктах України, якщо ініціатива буде комерційно вигідною, то список міст з почтоматамі розшириться.

Щоб скористатися послугами машини для видачі посилок, потрібно спершу домовитися з відправником та направити посилку за адресою місцезнаходження почтомата. Для цього і одержувач, і відправник повинні встановити спеціальний додаток на телефон, в якому вказані місця розташування машин. Коли вантаж надійде в почтомат (одержувач буде сповіщений через програму), можна буде його отримати, зайшовши в меню додатку, вибравши функцію «Мої відправлення »і активувавши осередок. Після цього почтомат видасть посилку і людині залишиться лише підтвердити факт отримання.

Новая почта

Особливістю почтоматов є відсутність будь-яких дисплеїв або елементів управління на корпусі – всі команди апарату подаються через додаток. Важливо знати, що існують обмеження для відправлення посилки в поштомат – згорток повинен бути не більше 40х62х28 сантиметрів в діаметрі, а також важити не більше 30 кіло. Крім цього не можна направити в автомат посилку з вказаною вартістю понад 6 тис. грн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Прекращен выпуск самых популярных смартфонов Xiaomi

В минуле

Популярний смартфон Xiaomi подешевшав майже удвічі

В майбутнє

Також буде цікаво