Бізнес та акції

Нова пошта вирішила полегшити життя своїм клієнтам

Обговорення

«Нова Пошта» не припиняє працювати над поліпшенням якості обслуговування, що, безумовно, радує. Тепер вона ще раз полегшила життя своїм клієнтам, зробивши доступною нову функцію під назвою «Номер замовлення». Вона призначена в першу чергу для тих, хто що-небудь продає або відправляє накладні. Тепер завдяки їй в СМС-інформувані ваших клієнтів буде вказуватися не тільки номер експрес-накладної, а й номер замовлення або будь-якого іншого документа, який ви відправляєте адресату.


Як нова послуга зробить життя простішим

Якщо раніше потрібно було самому інформувати клієнтів про номери накладних або замовлень, то зараз така проблема повністю знімається. Можливість отримувати всі необхідні дані в одній СМС цьому сприяє. Зараз, правда, дана функція доступна не всім клієнтам «Нової Пошти». Вона ексклюзивна для тих, хто користується розширеним сервісом інформування, і доступна хоч і повністю безкоштовно, але виключно корпоративним клієнтам.

Це, втім, не єдина перевага, яке надається тим, хто використовує розширений сервіс інформування. Вони також отримають можливість використовувати повідомлення по електронній пошті як спосіб додаткового інформування клієнтів, тобто не будуть обмежені одними СМС-ками. Також ви можете змінити в СМС-ках, які розсилаєте, назву вашої компанії, і, нарешті, зможете скористатися цілим рядом корисних послуг. Стандартний метод інформування, втім, залишається доступним для всіх клієнтів.

Як же підключити розширений сервіс інформування? Для цього вам буде необхідно звернутися до персонального менеджера. Щоб закріпити його за вами, якщо його у вас немає – телефонуйте за безкоштовними номерами 050-4-500-609 або 098-4-500-609.

Нагадаємо, що «Нова пошта» поміняла графік роботи вантажних відділень – тепер вони відкриваються не з дев’яти, а з восьмої ранку. Вантажними вважаються відділення, в яких приймаються і видаються вантажі вагою до тисячі кілограм на одне місце, з довжиною до трьох метрів і висотою до ста сімдесяти сантиметрів. Уточнити графік роботи конкретно вашого відділення ви можете за посиланням на офіційному сайті «Нової пошти» – https://novaposhta.ua/timetable.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google запретила установку Android на бюджетные смартфоны

В минуле

Новая почта решила облегчить жизнь своим клиентам

В майбутнє

Також буде цікаво