Бізнес та акції

Нова пошта змінює графік роботи сотень своїх відділень

Обговорення
Нова пошта

З учорашнього дня, 13 липня, Нова Пошта вносить зміни в графік декількох сотень своїх відділень. Вони торкнуться всіх обласних центрів нашої крайни, а також кількох районних. Двісті п’ятдесят вантажних відділень починатимуть роботу раніше – з восьмої години ранку, в той час, як раніше вони починали роботу з дев’яти. Втім, це стосується тільки будніх днів, графік у вихідні залишається колишнім. Як пояснює Євген Тафійчук, який є директором Нової Пошти з розвитку мережі, досягти цього вдалося завдяки тому, що що більш ранній перегляд правил привів до прискорення доставок в відділення. Тепер вантаж приїжджає значно раніше.


Зміни: чому це зручно

За словами Євгена Тафійчука, в Новій пошті намагалися зробити так, щоб люди могли забрати свої посилки перед роботою, а також щоб вони не товпилися і не створювали великих черг, адже епідемія китайського коронавіруса COVID-19 триває, і краще уникати масових скупчень людей. Вантажними вважаються відділення, в яких приймаються і видаються вантажі ваги до тисячі кілограм на одне місце, з довжиною до трьох метрів і висотою до ста сімдесяти сантиметрів.

Уточнити графік роботи конкретно вашого відділення ви можете за посиланням на офіційному сайті «Нової пошти» – https://novaposhta.ua/timetable. Там же ви можете знайти і детальні правила прийому посилок.

Новая почта

Нагадаємо, що недавно «Нова Пошта», а точніше, її філія Пост Фінанс, запустила сервіс по прийому й відправленню переказів. Вже зараз можна отримати перекази на території нашої країни в національній валюті. Вже скоро буде впроваджена також і симетрична функція – відправляти гроші за кордон, в тому числі і в гривнях, з подальшою можливістю отримати їх в країні призначення в тамтешній національній валюті. Співпраця у Пост Фінанс ведеться з компанією Ria Money Transfer, яка є філією великої компанії Euronet Worldwide, Inc. Це альтернатива Western Union, сервіс, який діє більш ніж в ста п’ятдесяти країнах світу, дозволяючи відправляти і отримувати перекази через мережу з більш ніж чотирьохсот тисяч пунктів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк сильно упростил жизнь всем украинцам

В минуле

Новая почта меняет график работы сотен своих отделений

В майбутнє

Також буде цікаво