Бізнес та акції

Як відправляти посилки Новою поштою дешевше

Новая почта

За статистикою, саме «Нова пошта» є найпопулярнішим серед українців поштовим оператором, що забезпечує послуги пересилання поштових відправлень та переказів. Багатьох цікавить питання, чи є якась  можливість відправляти посилки п«Нової поштою» якомога дешевше? Так, є – але в першу чергу для бізнес-клієнтів.


Надсилайте посилки за зниженою ціною

Послуга називається Red Box, і вона має на увазі під собою дешеве пересилання в коробці зі штрих-кодом. Пересилати таким чином можна що завгодно, що може в неї влізти, за винятком, природно, заборонених законом товарів. Це комлексна послуга, в чию вартість вже входить як коробка, так і доставка до відділення по Україні, переадресація і навіть ціна повернення в тому випадку, якщо від посилки відмовляться.

Нещодавно послугу Red Box було вдосконалено: розмір коробки збільшили з XS до XL, при цьому тарифи знизили. Ви можете внести передоплату за 10, 20, 50, 100, 200, або 500 коробок. Термін дії послуги, якщо ви її оплатили, необмежений. Щоб оформити посилку, необхідно запустити програму для Apple або Андроїду, відсканувавши в ньому спеціальний штрих-код.

Нова пошта

Нагадаємо, що Нова Пошта недавно повідомила, що вона розширює кількість рейсів, які будуть доставляти в нашу країну покупки, здійснені українцями в інтернет-магазинах, в рекордно короткий час. На даний момент вже запущено шість регулярних вантажних літакових рейсів. П’ять з них – в США і з них, один – в Китай і назад. Чотири рейси за маршрутом Варшава-Нью-Йорк-Варшава будуть здійснюватися європейськими компаніями – Lufthansa і LOT. Ще один американський рейс буде прямим – Київ-Нью-Йорк-Київ – і здійснить його МАУ, наша, українська авіакомпанія. Що стосується рейсів до Китайської Народної Республіки та з неї, то вантажний рейс буде доставлятися компанією SkyUp. Її перший рейс вже зміг успішно доставити 1801 замовлення, загальна вага посилки склав сімнадцять тонн. Всього за тиждень доставляється тільки з Америки двадцять тисяч посилок сумарною вагою близько сорока тонн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 5 можна отримати безкоштовно до кінця липня

В минуле

Как отправлять посылки Новой почтой дешевле

В майбутнє

Також буде цікаво