Бізнес та акції

Нова пошта “вбила” Western Union в Україні

Обговорення
Нова пошта

Одним з найпопулярніших сервісів для грошових переказів в нашій країні є Western Union, по меньшій мірі, після заборони різних російських аналогів. Проте, здається, у «Вестерн Юніон» нещодавно з’явився конкурент, у якого є всі шанси «вбити» даний сервіс, загнавши його далеко назад за кількістю клієнтів. Цей конкурент – широко відома «Нова пошта», або, вірніше, компанія Пост Фінанс, що входить до її складу. Тепер в будь-якому відділенні «Нової пошти» можна буде отримати міжнародні грошові перекази без будь-яких проблем і посередників. Повідомлення про це з’явилося в середу на сайті оператора.


Нова компанія з переказу грошей – вже на українському ринку

У повідомленні наголошується, що вже зараз можна отримати перекази на території нашої країни в національній валюті. Скоро буде впроваджено також і симетричну функцію – відправляти гроші за кордон, в тому числі і в гривнях, з подальшою можливістю отримати їх в країні призначення в тамтешній національній валюті. Співпраця у Пост Фінанс ведеться з компанією Ria Money Transfer, яка є філією великої компанії Euronet Worldwide, Inc. Це альтернатива Western Union, сервіс, який діє більш ніж в ста п’ятдесяти країнах світу, дозволяючи відправляти і отримувати перекази через мережу з більш ніж чотирьохсот тисяч пунктів.

Нова пошта

Цікавий факт – незважаючи на спад туризму і майже повну відсутність заробітчан з-за епідемії COVID-19, обсяг приватних грошових переказів в нашу країну продовжує зростати. Станом на перше півріччя він склав 3 мільярди 733 мільйони доларів, що більше, ніж в минулому році, майже на три відсотки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк упростил жизнь своим клиентам

В минуле

Нова пошта “убила” Western Union в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво