Бізнес та акції

Нова пошта засмутила клієнтів своїми нововеденнями

Обговорення
Нова пошта

Нова пошта ввела ряд нововведень, які, як ми побоюємося, можуть викликати негативну реакцію у простих українців, користувачів її послуг. Зокрема, були переглянуті правила щодо відправлення вантажів з її відділень. Якщо раніше максимальна довжина вантажу, який можна було відправити з її відділень, становила 150 сантиметрів, то тепер вона складає всього 120. Зверніть увагу, що дана інформація вже внесена до Умов надання послуг на офіційному сайті поштової служби. Ознайомитися з ними ви можете за посиланням.


Що ж робити в тому випадку, якщо ваша посилка була виміряна, і її довжина склала більше нового стандарту в 120 сантиметрів? У такій ситуації вам доведеться відправитися в вантажне відділення вашого міста і відправити посилку вже звідти за відповідними тарифами. Як стверджує офіційний сайт «Нової пошти», даний розподіл організований в інтересах самих користувачів послуг. Зокрема, він дозволить оптимізувати логістику, прискорити сортування відправлень, а отже, зробити терміни доставлення коротшими. Також знизиться відсоток пошкоджень вантажів, і ви з більшою ймовірністю зможете отримати їх в цілості. Можливо, на перших порах доведеться якось звикати і пристосовуватися, але в подальшому виграють всі.

Нова пошта

Нагадаємо, що недавно «Нова пошта» скасувала карантинні правила щодо зберігання посилок. Раніше, щоб не викликати штовханини і черг на нечисленних працюючих відділеннях, було прийнято рішення, що посилки тепер будуть зберігатися безкоштовно. З першого червня організація повертається до старих правил. Тепер, як і раніше, термін безкоштовного зберігання становитиме всього сім днів, а за восьмий і далі доведеться платити. Для посилок, які прийшли до першого червня, термін почне “тіакати” з 1 червня, таким чином, платити ви почнете з восьмого числа.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone ламають одним повідомленням з цим символом

В минуле

Київстар пояснив чому опустив ціни на інтернет в більш ніж 10 разів

В майбутнє

Також буде цікаво