Бізнес та акції

Нова пошта змінює правила роботи: що потрібно знати

Обговорення
Нова пошта

Починаючи з першого червня, правила роботи «Нової пошти» поміняються, або, вірніше, стануть колишніми. Саме з цього дня організація повернеться до стандартних умов зберігання: перший календарний тиждень посилка зберігається безкоштовно, починаючи з восьмого дня – буде нараховуватися плата.


Зміни в зв’язку з епідемією

Саме в зв’язку з глобальною пандемією китайського коронавіруса COVID-19 “Нова пошта” свого часу ввела нові правила зберігання посилок. Було введено безлімітне і безкоштовне зберігання їх до того часу, поки клієнти не зможуть їх забрати. Зроблено це було також через те, що уряд ввів обмеження на рух громадського транспорту, скасував міжміські та міжобласні рейси. Серед людей, які чекали на посилки, це викликало закономірну стурбованість. Щоб не викликати паніку (і величезні черги біля відділень, де один заражений міг би передати інфекцію десяткам людей), як раз і була введена дана норма.

Зараз країна поступово виходить з карантину. Громадський транспорт, а також міжміський і навіть міжобласний, починають функціонувати так само, як і раніше, за винятком певних заходів щодо забезпечення епідеміологічної безпеки, які будуть зроблені, щоб уникнути нового спалаху захворюваності. Потреби у збереженні екстрених заходів більше немає.

Нова пошта

Поспішаємо заспокоїти простих людей: вам не почнуть просто так відразу нараховувати гроші за зберігання посилок, які ви не змогли забрати через карантин. Аж до сьомого червня включно плата за зберігання вантажів і посилок стягуватися не буде незалежно від того, скільки часу посилка лежить. Цього буде достатньо, щоб ви встигли забрати свої старі відправлення, з урахуванням відновлення роботи транспорту. Для тих посилок, які прийдуть в відділення до першого червня включно, першим платним днем ​​стане восьме число. Для тих, які надійдуть у відділення після першого числа, будуть діяти стандартні умови оплати послуги. Інформацію про те, що час «коронавірусної халяви» закінчений, буде доставлено стандартними методами – через СМС-повідомлення і месенджери, всім, у кого ці самі посилки зберігаються. Але ми радимо нашим читачам перестрахуватися і донести цю інформацію самостійно усім друзям і знайомим.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як безкоштовно обміняти старий смартфон на новий

В минуле

Новая почта меняет правила работы: что нужно знать

В майбутнє

Також буде цікаво