Бізнес та акції

Нова пошта буде доставляти відправлення за рекордний час

Обговорення
Нова пошта

Як повідомляє «Нова Пошта Глобал», вона розширює кількість рейсів, які будуть доставляти в нашу країну покупки, здійснені українцями в інтернет-магазинах, в рекордно короткий час. На даний момент вже запущено шість регулярних вантажних літакових рейсів. П’ять з них – в США і з них, один – в Китай і назад. Чотири рейси за маршрутом Варшава-Нью-Йорк-Варшава будуть здійснюватися європейськими компаніями – Lufthansa і LOT. Ще один американський рейс буде праямим – Київ-Нью-Йорк-Київ – і здійснюватиме його МАУ, наша, українська авіакомпанія. Що стосується рейсів до Китайської Народної Республіки та з неї, то вантажний рейс буде забезбечуватися компанією SkyUp.


Нові рейси для більш зручної доставки

Кількість замовлень збільшується з кожним днем, тому що безліч речей в умовах карантину купити дуже складно, якщо не зовсім неможливо. Збільшена активність вимагає прискорення доставки. Саме тому Нова пошта Глобал і запускає регулярні рейси не тільки зі своїми постійними партнерами, до яких відносяться Lufthansa, LOT і МАУ, а й з новим партнером, українською авіакомпанією SkyUp. Її перший рейс вже зміг успішно доставити 1801 замовлення, загальна вага посилки склала сімнадцять тонн. Всього за тиждень доставляється тільки з Америки двадцять тисяч посилок сумарною вагою близько сорока тонн.

Нова пошта

У порівнянні з аналогічним кварталом минулого року кількість доставок в цьому кварталі зросла майже в п’ять разів. Справа не тільки в карантині і постійному зростанні цифрової грамотності жителів нашої країни, а й у співпраці з американським магазином iHerb.

Також зросла кількість людей, що користуються послугою NP Shopping – майже на третину, навіть за перший квартал доставлено близько вісімдесяти тисяч відправлень. Зростає також і кількість товарів, які самі українці відправляють за кордон, хоч і не так стрімко, як імпорт. За перший квартал поточного року бізнес-відправки зросли вдвічі, а експортні відправлення фізосіб – на дванадцять відсотків.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi выпустила телевизор с 5G и экраном на 120 Гц

В минуле

Новая почта будет доставлять отправления за рекордное время

В майбутнє

Також буде цікаво