Бізнес та акції

Нова пошта почала видавати посилки прямо на вулиці

Обговорення
Нова пошта

Епідемія коронавіруса COVID-19 в світі вже починає йти на спад, але нашій країні до позитивної динаміки ще довго. Тому багато людей і компаній почали розуміти, що до закінчення карантину ще далеко, і потрібно якось пристосовуватися до умов, в яких необхідно звести до мінімуму соціальні взаємодії між людьми і при цьому не угробити економіку. У зв’язку з цим частина магазинів, наприклад, почала працювати як точки самовивозу. Схожим чином тепер функціонує і Нова пошта, яка почала видавати посилки прямо на вулиці, щоб уникнути появи великих скупчень людей в закритому приміщенні.


Отримуйте посилки, не заходячи до відділення

Прес-служба компанії «Нова пошта» нагадує своїм клієнтам, що ще з 21 квітня адміністратори обслуговують людей прямо на вулиці, якщо вони вже сплатили свої посилки. Заходити в відділення зовсім необов’язково. Просто підійдіть до будівлі офісу, адміністратор вийде до вас назустріч, ідентифікує особу і видасть посилку. Якщо ж свою посилку ви поки що не сплатили, то зробити це теж можна на вулиці, за допомогою спеціального додатку для смартфонів. Користуватися паперовими грошима зараз краще якомога менше і рідше.

Обслуговування клієнтів на вулиці відбувається протягом усього робочого дня, але тільки в тих випадках, коли температура повітря перевищує десять градусів, а погодні умови досить сприятливі. Погодьтеся, проводити ідентифікацію особи під проливним дощем – сумнівне задоволення. Не кажучи вже про те, що це малореально.

Залежно від того, скільки клієнтів обслуговує точка, адміністраторів, які виконують цю роботу, може бути один або двоє. При визначенні кількості «вуличних» співробітників для кожного відділення враховується його завантаженість, відсоток відправлень на видачу і відправку, а також те, наскільки далеко до іншого відділення Нової пошти у цьому ж населеному пункті.

Також ми писали раніше, що «Нова пошта International», відділення «Нової пошти», яке займається міжнародним оборотом посилок, змінило свою назву. Тепер воно буде називатися «Нова пошта Global». Керівництво компанії вважає, що таким чином воно краще підкреслить «міжнародний» характер «Нової пошти», так само як і той факт, що вона немов би стирає кордони на карті між державами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україну прийшов європейський віртуальний мобільний оператор з дешевими тарифами

В минуле

Новая почта начала выдавать посылки прямо на улице

В майбутнє

Також буде цікаво