Інші оператори

Укрпошта і Нова Пошта заявили про зміни в роботі на час карантину

Карантин в нашій країні буде суворим – не менш ніж в Італії. Так, як повідомляли новинні ресурси, припиняється курсування міжміських поїздів, автобусів і літаків, повністю закривається кордон на в’їзд для не-громадян нашої країни. Також будуть закриті ряд КПП на кордоні – загальним числом більше половини. Зміни торкнуться також і роботи поштових відділень – як «Нової Пошти», так і державної «Укрпошти». Якими вони будуть, і яким чином переглянуть правила – читайте в нашій статті.


Пошта в режимі карантину

Як відомо, Укрпошта стягує плату з тих клієнтів, які не забрали посилки вчасно – їм доведеться оплатити зберігання. Оскільки через карантинні заходи далеко не всі люди зможуть взагалі дістатися до поштових відділень, це правило відміняється. З 17 березня по третє квітня ніякі гроші за зберігання посилок стягуватися не будуть.

[adsforwp id=”10622″]

Нова пошта закриває ряд відділень. Список їх можна подивитися на офіційному сайті організації. Він не повний і оновлюється в режимі реального часу, тож моніторити його бажано якомога частіше. Проте, посилки з закритих відділень будуть перенаправлятися в ті, які продовжують працювати. Скористайтеся можливістю трекінгу, щоб дізнатися, в якому саме відділенні знаходиться ваша посилка.

Також, як заявляє «Укрпошта», нею буде вжито заходів, які повинні максимально убезпечити співробітників компанії від можливого зараження китайським коронавірусом COVID-19. Зміни в роботі стосуються закордонних відправлень, а також послуг «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Smart Box» і «Укрпошта Стандарт».

Як повідомляють прес-служби поштових організацій, все відділення, які залишилися відкритими, працюють в штатному режимі. Те ж саме стосується кур’єрських служб – доставка буде здійснюватися точно так же, як і раніше. Незважаючи на закриття ТРЦ, там, де ще працюють аптеки і продуктові, працюватимуть і розташовані в тих же торгових центрах відділення «Укрпошти» та «Нової пошти».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар зробив ряд важливих послуг безкоштовними

В минуле

Vodafone підняв ціну відразу на кілька тарифів

В майбутнє

Також буде цікаво