Бізнес та акції

В Україні тепер можна переслати готівку всього за 10 хвилин

Обговорення

Не всі знають, що в Україні є можливість миттєвого переказу грошей в гривнях між фізичними особами по всій території країни. Займає це не більше десяти хвилин. Така послуга може бути корисна в тому випадку, якщо у одержувача або відправника немає банківської карти або вона з якихось причин недоступна. Переказати гроші практично моментально по всій території України можна за допомогою «Нової Пошти». Правда, необхідно, щоб у відділенні була спеціальна каса грошових переказів – ТОВ «ПОСТ ФІНАНС». У разі, якщо такої немає, то вам доведеться переводити гроші звичайним способом, або ж все-таки скористатися банківською картою.


Послуга «Миттєвий переказ»: умови надання

Відправник сплачує вартість перекладу в розмірі двадцяти гривень, і два відсотки – страховий збір. Максимальна сума становить 149 999 гривень, чого цілком достатньо для того, щоб допомогти грошима – давно ви пересилали мільйонні суми, та ще по пошті? Для того, щоб відправити посилку на суму до п’ятнадцяти тисяч, потрібен тільки паспорт. При відправці більшої – ще й ідентифікаційний код.

[adsforwp id=”10622″]

Одержувач повинен показати паспорт громадянина України та повідомити контрольний номер переказу – не забудьте повідомити його одержувачу. Здійснюється пересилання в будь-який час, навіть у вихідні дні, що також дуже зручно.

Нагадаємо, що недавно «Нова пошта» спростувала чутки про те, що вона нібито знищує китайські посилки через коронавірус. На даний момент ніяких обмежень на відправку і прийом китайських посилок немає. А ось хто такі обмеження ввів, так це «Укрпошта». Експерти в галузі охорони здоров’я запевняють: посилки з Китайської Народної Республіки повністю безпечні для людей, вірус не зберігається на них під час пересилки.

Нова пошта обіцяє в 2020 році значно розширити асортимент своїх послуг. Так, буде вдосконалена система кур’єрської доставки, з’явиться можливість здійснювати гарантовані покупки через сервіси НП.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

3 гривні в день: Vodafone запустив тариф з безлімітним інтернетом і 1500 хвилинами розмов

В минуле

В Украине появилось 8 новых мобильных операторов

В майбутнє

Також буде цікаво