Новини

Нова пошта значно розширює сферу послуг: кредити, комуналка і т.д.

Обговорення
Нова пошта

Компанія «Нова пошта» в новому 2020 році збирається розширити свою сферу діяльності. За допомогою системи NovaPay можна буде погасити кредит, зарахувати на рахунок виручку, оплатити комунальні платежі або зняти гроші з карти. Пропонуємо детально подивитися, які ж саме нововведення нас чекають.


Кращі нововведення

В першу чергу нововведення «Нової пошти» спрямовані на жителів маленьких містечок і сіл, де бувають перебої з роботою банків і підвозом готівки в банкомати. Саме жителі віддалених куточків нашої країни по достоїнству оцінять такі пропозиції компанії, як можливість зняти гроші з картки будь-якого банку без комісії. Юридичні особи також не залишаться ображеними. Найбільше їх порадує, безсумнівно, можливість зарахувати на рахунок виручку підприємства. Як для фізичних, так і для юридичних осіб передбачено також кредитування, але поки що не зовсім зрозуміло, які банки будуть дані кредити надавати.

На базі популярної торгової площадки all.biz запущена програма «Надійна покупка NovaPay». Завдяки їй споживач зможе гарантовано придбати товари, навіть якщо на ринку їх зараз немає: досить оформити заявку і почекати, поки вони з’являться. Всі покупки будуть захищені за допомогою системи гарантій. Її суть проста: при замовленні вартість товару заморожується на карті покупця, але не знімається. Тільки в тому випадку, якщо покупка відбудеться, і покупець відзначить, що не має претензій до продавця, вона перераховується продавцю. В протилежному випадку покупець оплачує тільки доставку, якщо вона була, але не сам товар.

Нова пошта

На даний момент послуги «Нової пошти» можна оплатити або онлайн через все ту ж систему Nova Pay, або готівкою, зайшовши до відділення. Починаючи з нового року, можна буде оплатити і за допомогою банківського переказу. На сайти інтернет-магазинів, які співпрацюють з Новою поштою, будуть додані відповідні банери. Очевидно, що це ще більше приверне простих українців до «Нової поштою». Особливо це приємно на тлі невтішних новин про Укрпошту, чиї послуги в поточному році подорожчають (про це ми вже писали). Судячи з усього, слід очікувати значного відтоку клієнтів від головної поштової фірми країни до її основного конкурента.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар запустив найдоступніший тариф у своїй лінійці

В минуле

Тест 3DMark виявив переможця битви Core i3-10320 та Core i7-7700

В майбутнє

Також буде цікаво