Новини

Нова пошта ввела нові послуги, які потрібні всім українцям

Обговорення
Нова пошта

Як повідомили в правлінні Нової Пошти, система NovaPay, яка відповідає за її платежі, розширить сферу своєї діяльності в 2020 році. Так, у відділеннях «Нової пошти» тепер можна буде оплачувати комунальні послуги, гасити кредити, знімати гроші з банківської картки. Будуть також запущені і інші платіжні функції – як онлайнові, так і офлайнові.


На кого націлені дані інновації

Представник правління Нової Пошти заявив: в першу чергу це нововведення робиться для зручності фізичних осіб, які проживають в тих населених пунктах, де банів не має або їх дуже мало. Наприклад, в селах і селищах міського типу.

У NovaPay є також чим порадувати і юридичних осіб. Компанія планує почати видавати кредити, дозволяти зараховувати виручку на банківський рахунок підприємства, а також багато іншого.

Нова пошта

Сервіс «Надійна покупка»

[adsforwp id=”10622″]

Ще одне корисне нововведення – сервіс «Надійна покупка NovaPay». Зараз він працює на базі торгової площкдкі all.biz. Очікується, що дана опція дозволить українцям купувати будь-які товари, включаючи ті, яких на даний момент на ринку немає. Ось як він буде працювати:

  1. Клієнт замовляє товар в інтернеті і оплачує його.
  2. Після підтвердження платежу система NovaPay виробляє заморозку грошей, але поки що ні списує.
  3. Продавець товару отримує повідомлення від NovaPay, що його товар оплачений, і він може відправити його.
  4. Товар доставляється «Новою поштою».
  5. Клієнт приходить до відділення «Нової пошти» або ж отримує товар на будинок \ за місцем роботи за допомогою кур’єрської доставки.
  6. Якщо клієнта все влаштовує – товар доставлений, якість нормальна – то гроші списуються з рахунку і перераховуються продавцю. Якщо ж щось не так і клієнт від покупки відмовляється, гроші повертаються на його рахунок, не рахуючи суми замовлення.

Якщо раніше оплачувати товари і послуги можна було особисто або через інтернет-додаток, то тепер з’явиться ще одна корисна опція. Це оплата банківським переказом. Деякі онлайнові магазини дозволяють зробити подібну оплату, натиснувши на спеціальний банер на їхньому сайті. Очікується, що це дозволить українцям здійснювати покупки онлайн з ще більшою зручністю, ніж раніше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар закрывает большое количество популярных тарифов

В минуле

Новая почта добавила услуги, которые нужны всем украинцам

В майбутнє

Також буде цікаво