Новини

Нова пошта змінює правила: важлива заява

Обговорення
Нова пошта

31 грудня 2019 року «Нова пошта» буде працювати за новим графіком, як і в інші зимові свята. Про це повідомляють представники компанії. Все це робиться для того, щоб уникнути непотрібної метушні, яка приносить стільки проблем українцям. На свята, починаючи з католицького Різдва, в відділеннях утворюються величезні черги. Скорочений графік роботи з великою кількістю вихідних ситуацію тільки посилює. Так що зміни в ньому – дуже до речі.


Як буде працювати «Нова пошта» в свята

З двадцять п’ятого по тридцяте грудня включно, як повідомляє прес-служба компанії, кур’єри працюватимуть в звичайному, штатному режимі, як і всі відділення «Нової пошти» в Україні. Вихідний день у католицьке Різдво на них не поширюється. Українці зможуть відправляти і отримувати посилки без будь-яких ексцесів. Це дозволить розвантажити відділення, уникнувши накладок, черг і тисняви.

Тридцять першого числа, яке, нагадуємо, в цьому році припадає на вівторок, відділення та кур’єри працюватимуть за графіком, відповідному суботи, тобто до шести годин вечора, що також досить зручно, якщо врахувати, що для більшості жителів нашої країни це вихідний. Для великих міст – в першу чергу мова йде про Київ, Львів, Дніпрі, Харкові та Одесі – графік особливий. Там відділення і кур’єри працюватимуть на годину довше, до семи годин.

У середу, першого січня, відділення «Нової пошти» будуть закриті, кур’єрська доставка здійснюватися також не буде. За статистикою, в цей день майже ніхто нічого не відправляє і не отримує, так що проблем виникнути не повинно.

Нова пошта

З другого по п’яте січня графік буде звичайним, громадяни зможуть скористатися послугами «Нової Пошти» в будь-який зручний для себе час. Це стосується, знову ж таки, і служби кур’єрської доставки.

На Різдвяний святвечір, шостого січня, відділення знову працюватимуть по суботньому графіку – до шести годин у всіх містах країни, крім найбільших. Сьоме число – вихідний, так само, як і перше.

Після закінчення зимових свят все буде, як завжди. Потреби у змінах графіка більше не буде, у «Нової пошти» він і так набагато зручніше, ніж у державній «Укрпошти». Графік роботи конкретно вашого відділення ви можете подивитися на офіційному сайті компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Абонентов Киевстар ждут перебои в работе интернета

В минуле

Новая почта меняет правила: важное заявление

В майбутнє

Також буде цікаво